100 zł za otwarcie konta w Pekao S.A. + loteria z BMW

W październikowej edycji promocji mamy szanse zgarnąć 100 zł za otwarcie konta osobistego w Pekao S.A. Ciągle jest szansa skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego w wysokości 2% i programu poleceń w ramach, którego dostaniemy 100 zł za skuteczne polecenie konta znajomemu. Dodatkowym smaczkiem jest loteria, w której możemy wygrać e-bony do allegro, a nagrodą główną jest elektryczne BMW.

TEST2png
Promocja skierowana jest do nowych klientów, czyli takich którzy nie posiadali konta osobistego w Pekao S.A. między 1.01.2019, a 30.09.2020.

Jak założyć konto i skorzystać z bonusu na start?


Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
  • Do 31.09.2020 musimy, za pośrednictwem  dedykowanej strony promocji , złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową
  • Jako sposób zawarcia umowy musimy wybrać weryfikację biometryczną, czyli po prostu zdalną przez selfie. Dzięki temu wizyta w oddziale nie będzie konieczna i cały proces przeprowadzimy on-line. (gdyby jednak z przyczyn technicznych otrzymalibyśmy odmowę zawarcia umowy w taki sposób to bank daje nam możliwość sfinalizowania wniosku w oddziale)

pekaoedjpg

100 zł bonusu na start


Aby otrzymać pierwszą możliwą premię oprócz samego załozenia konta będziemy musieli zainstalować w smarfonie aplikację PeoPay i spełnić następujące warunki w 4 kolejnych miesiącach, licząc od miesiąca otwarcia konta lub kolejnego( w zależności jak nam wygodnie):

  • Zapewnienie wpływu na konto w wysokości przynajmniej 500 zł (nie może być to wpłata gotówkowa więc najłatwiej przelać sobie po prostu pieniądze z konta w innym banku.
  • Wykonanie jednej płatności kartą lub BLIK-iem (przez aplikację PeoPay), na dowolną kwotę
  • Zalogowanie się do aplikaci PeoPay

Pamiętajmy, że wszystkie te warunki musimy spełnić w każdym miesiącu.
Premia wpłynie na Twoje konto do 31.03.2021.rLoteria "Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao!”


Do końca roku będziemy mieli okazję wygrać ponad 3000 kart podarunkowych do allegro, a nagrodą główną jest elektryczne BMW i3. Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy zarejestrować kartę Mastercard wydaną do rachunku i zbierać losu płacąc nią w sklepach.

pekao loteriajpg2% na koncie oszczędnościowym


Wraz założeniem konta skorzystać przez 4 miesiące z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, które wyniesie 2% do kwoty 20000 zł

100 zł za polecenie konta znajomemu


Nie wspomnieliśmy my jeszcze o jednym :) Po zapisaniu się do programu poleceń, możemy zachęcić znajomych do założenia konta z naszego polecenia i za każdą osobę, która to zrobi zgarniemy "stówkę".


Czy Konto Przekorzystne jest darmowe?

  • PROWADZENIE KONTA oraz KARTA DEBETOWA - darmowe po zapewnieniu wpływów na konto min. 500 zł oraz wykonanie transakcji kartą lub PeoPay w przeciwnym razie 6 zł konto i 3zł karta.
  • BANKOMATY - darmowe w urządzeniach własnych, oraz jeśli spełniliśmy warunki darmowości konta (wpływy 500 zł i transakcja kartą) dwie darmowe wypłaty z dowolnych obcych. Jeśli chcielibyśmy dokonać większej ilości wypłat w innych bankomatach niż te banku to zapłacimy 2% kwoty wypłatyTEST2png
Dzięki za odwiedziny i do następnej promocji :)

Buldog Finansowy 


PRZYDATNE DOKUMENTY: