200 zł od Santander Bank Polska za założenie konta osobistego i 2% na lokacie!

W promocji organizowanej przez Santander Bank Polska, możemy zagarnąć 150 zł za założenie konta i spełnieniu kilku prostych warunków oraz 50 zł w ramach programu polecań co daje nam sympatyczne 200 zł praktycznie bez wysiłku. Jakby tego było mało możemy skorzystać z lokaty z rzadko spotykanym, w aktualnych czasach, oprocentowaniem 2%.


TEST2png

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska w ciągu ostatniego roku, a dokładnie od 1.07.2019.
Osoby, które już kiedyś korzystały z bonusu za otwarcie konta również nie mogą wziąć udziału w tej akcji. Na pocieszenie dodamy, że posiadanie innych produktów banku takich jak kredyty, karty kredytowe czy konta walutowe lub firmowe nie wykluczają nas z możliwości wzięcia udziału w promocji :)


Jak skorzystać z promocji?


 1. Na początek musimy przejść na stronę banku i za jej pośrednictwem do 14.08.2020 złożyć wniosek o otwarcie konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla młodych (do wyboru mamy również Vip-owski rachunek Select, ale więcej o nim TUTAJ). 
 2. Mimo, że regulamin z góry nam tego nie nakazuję to warto wziąć również kartę debetową do konta. Wypełniając warunki promocji i tak nie zapłacimy za nią ani złotówki, a znacznie ułatwi nam zdobycie bonusu.
 3. W tym miejscu należy wpisać też kod polecający, aby otrzymać 50 zł z tytułowych 200 zł, ale więcej o tym za chwilę.  Możecie wpisać ten poniżej lub dowolny inny, jeśli takim dysponujecie.      
  1001894628
 4. Będziemy musieli zaznaczać wszystkie wymagane zgody marketingowe. Po zdobyciu bonusy zawsze będziemy mogli z nich zrezygnować :)
 5. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
 6. Po złożeniu wniosku mamy czas do 31.08.2020 na zawarcie umowy o konto, a żeby to zrobić nie trzeba będzie nawet wychodzić z domu, bo całość odbędzie się za pośrednictwem kuriera, który potwierdzi nasza tożsamość i dostarczy wymagane dokumenty.

Jak otrzymać tytułowe 200 zł bonusu?


Warunki jakie należy spełnić są bardzo proste i nie musimy robić nic poza normalnym korzystaniem z konta.

 1. Pierwsze 50 zł w ramach programu poleceń otrzymamy po wpisaniu, przy składaniu wniosku, kodu polecającego "1001894628",  np. kodu znajomego lub kogoś z rodziny. Musimy również wykonać transakcję kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 300 zł do końca miesiąca następującego po otwarciu konta. Trzeba mieć na uwadze, że minimum jedna transakcja MUSI być przy użyciu BLIK-a. 
 2. Ten większy kawałek tortu, czyli 150 zł zgarniemy, jeśli w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta (możemy zacząć już w miesiącu otwarcia lub od kolejnego):
  - zapewnimy wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł
  - wykonamy przynajmniej 5 transakcji kartą debetową lub BLIK-iem 
  - zalogujemy się do aplikacji mobilnej Santader Mobile


Termin otrzymanie nagród


Po spełnieniu warunków promocji bonus wpłynie na nasze konto maksymalnie do 15.12.2020, z kolei premia za kod polecający wpadnie w kolejnym miesiącu po wydaniu tych 300 zł.


2% ma lokacie


Po załozeniu konta będziemy mieli możliwość skorzystania z promocyjnej Lokaty Mobilnej, której oprocentowanie wynosi 2% przez okres 4 miesięcy, a jej wysokość może wyniesć maksymalnie 20000. Taką lokatę możemy założyć tylko jednokrotnie, a sam proces przeprowadzić, jak sama nazwa wskazuję, przez aplikację mobilną.

Bezpłatne przelewy natychmiastowe!


W ramach konta Jakie Chcę możemy korzystać z nielimitowanych i darmowych przelewów natychmiastowych.


Zwrot za płatności rachunków!


Świetną usługą wbudowaną w Konto Jakie Chcę, jest zwrotu za płacone przez nas rachunki. Wystarczy płacić je za pośrednictwem specjalnego typu przelewu, żeby otrzymać moneyback w wysokości 1% zapłaconej kwoty. Nie są to może oszałamiające kwoty, ale rachunki płacimy tak czy inaczej, więc czemu by nie dostać zwrotu "na waciki" :)


Konto Otwarte na Ciebie - opłaty


 • PROWADZENIE KONTA - DARMOWE, niezależnie czy korzystamy z niego czy nie
 • KARTA DEBETOWA - tutaj mamy dwie opcję do wyboru, możemy wybrać stałą opłatę 3 zł miesiąc niezależnie od naszej aktywności lub opcję z opłatą 5 zł, ale z kolei w tym wypadku możemy jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych.
 • BANKOMATY - wypłaty z urządzeń banku oraz za pośrednictwem BLIK są darmowe, za korzystanie z obcych bankomatów zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę


TEST2png


Dzięki, że wpadliście i do następnej okazji :)

Buldog Finansowy