250 zł za założenie konta osobistego od Santander Bank Polska i 2% na lokacie!

W kolejnej edycji promocji organizowanej przez Santander Bank Polska, łącząc dwie promocje możemy zgarnąć bardzo solidne 250 zł za założenie Konta Jakie Chcę. Jakby tego było, ciągle mamy możliwość skorzystania z oprocentowanej 2% w skali roku Lokaty Mobilnej.


TEST2png

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie miały konta osobistego w Santander Bank Polska w ciągu ostatniego roku, a dokładnie od 1.09.2019.
Osoby, które już kiedyś korzystały z bonusu za otwarcie konta również nie mogą wziąć udziału w tej akcji. Na pocieszenie dodamy, że posiadanie innych produktów banku takich jak kredyty, karty kredytowe czy konta walutowe lub firmowe nie wykluczają nas z możliwości wzięcia udziału w promocji :)


Jak skorzystać z promocji?


 1. Na początek musimy przejść na stronę banku i za jej pośrednictwem do 30.09.2020 złożyć wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę lub jeśli mamy mniej niż 26 to Konta Jakie Chcę dla młodych, tutaj.
 2. Mimo, że regulamin z góry nam tego nie nakazuję to warto wziąć również kartę debetową do konta. Wypełniając warunki promocji i tak nie zapłacimy za nią ani złotówki, a znacznie ułatwi nam zdobycie bonusu.
 3. W tym miejscu należy wpisać też kod polecający, aby otrzymać 50 zł z tytułowych 250 zł, ale więcej o tym za chwilę. Możecie wpisać ten poniżej lub dowolny inny, jeśli takim dysponujecie.     
  1001894628
 4. Będziemy musieli zaznaczać wszystkie wymagane zgody marketingowe. Po zdobyciu bonusy zawsze będziemy mogli z nich zrezygnować :)
 5. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).
 6. Po złożeniu wniosku mamy czas do 15.10.2020 na zawarcie umowy o konto, a żeby to zrobić nie trzeba będzie nawet wychodzić z domu, bo całość odbędzie się za pośrednictwem kuriera, który potwierdzi nasza tożsamość i dostarczy wymagane dokumenty.

Jak otrzymać tytułowe 250 zł bonusu?


Warunki jakie należy spełnić są bardzo proste i nie musimy robić nic poza normalnym korzystaniem z konta.

 1. Pierwsze 50 zł w ramach programu poleceń otrzymamy po wpisaniu, przy składaniu wniosku, kodu polecającego "1001894628",  lub np. kodu znajomego lub kogoś z rodziny. Musimy również wykonać transakcję kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 300 zł do końca miesiąca następującego po otwarciu konta. Trzeba mieć na uwadze, że minimum jedna transakcja MUSI być przy użyciu BLIK-a.
 2. Właściwą premię, czyli 200 zł w gotówce zgarniemy, jeśli w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta (możemy zacząć już w miesiącu otwarcia lub od kolejnego):
  - zapewnimy wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł
  - wykonamy przynajmniej 5 transakcji kartą debetową lub BLIK-iem
  - zalogujemy się do aplikacji mobilnej Santader Mobile


Termin otrzymanie nagród


Po spełnieniu warunków promocji bonus wpłynie na nasze konto maksymalnie do 15.02.2021, z kolei premia za kod polecający wpadnie w kolejnym miesiącu po wydaniu tych wymaganych 300 zł.


2% ma lokacie


Po załozeniu konta będziemy mieli możliwość skorzystania z promocyjnej Lokaty Mobilnej, której oprocentowanie wynosi 2% przez okres 4 miesięcy, a jej wysokość może wyniesć maksymalnie 20000. Taką lokatę możemy założyć tylko jednokrotnie, a sam proces przeprowadzić, jak sama nazwa wskazuję, przez aplikację mobilną.

Bezpłatne przelewy natychmiastowe!


W ramach konta Jakie Chcę możemy korzystać z nielimitowanych i darmowych przelewów natychmiastowych.


Zwrot za płatności rachunków!


Świetną usługą wbudowaną w Konto Jakie Chcę, jest zwrotu za płacone przez nas rachunki. Wystarczy płacić je za pośrednictwem specjalnego typu przelewu, żeby otrzymać moneyback w wysokości 1% zapłaconej kwoty. Nie są to może oszałamiające kwoty, ale rachunki płacimy tak czy inaczej, więc czemu by nie dostać zwrotu "na waciki" :)


Konto Otwarte na Ciebie - opłaty


 • PROWADZENIE KONTA - DARMOWE, niezależnie czy korzystamy z niego czy nie
 • KARTA DEBETOWA - tutaj mamy dwie opcję do wyboru, możemy wybrać stałą opłatę 3 zł miesiąc niezależnie od naszej aktywności lub opcję z opłatą 5 zł, ale z kolei w tym wypadku możemy jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych.
 • BANKOMATY - wypłaty z urządzeń banku oraz za pośrednictwem BLIK są darmowe, za korzystanie z obcych bankomatów zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę


TEST2png


Dzięki, że wpadliście i do następnej okazji :)

Buldog Finansowy


PRZYDATNE DOKUMENTY: