Nawet 200 zł za założenie wakacyjnego konta dla dziecku w Pekao S.A.

W wakacje często szukamy kont bankowych dla naszych pociech, a łącząc dwie promocje Banku Pekao S.A. nie tylko założymy takie konto, ale możemy zgarnąć za to nawet 200 zł. Do tego zyskamy dostęp do panelu rodzica, dzięki któremu będzie mogli na bieżąco kontrolować stan konta dziecka.


TEST2png


Promocja skierowana jest do nowych klientów, czyli takich którzy nie posiadali konta osobistego w Pekao S.A. w ciągu ostatniego rok, a dokładnie między 1.01.2019, a 30.06.2020.

Natomiast obecni kliencie mogą zgarnąć jedynie 50 zł za założenie pakietu PeoPay Kids.

Jak skorzystać z wakacyjnej promocji na konto dla dziecka?


 1. Należy przejść na stronę promocji i do 30 września zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne.

 2. Jako sposób zawarcia umowy musimy wybrać weryfikację biometryczną, czyli po prostu zdalną przez selfie. Dzięki temu wizyta w oddziale nie będzie konieczna i cały proces przeprowadzimy on-line.

 3. Żeby uniknąć problemów z prawidłowym wyświetlaniem się wniosku najlepiej, o ile używamy, wyłączmy oprogramowanie blokujące reklamy w przeglądarce (Adblock itp).

 4. Jeśli jednak w wyniku jakiegoś błędu technicznego nie będziemy w stanie potwierdzić naszej tożsamości "na selfie", to bank daje nam furtkę, aby sfinalizować umowę w oddziale.


50 zł bonusu za konto dla dzieckaPierwsze 50 zł otrzymamy za zawarcie umowy o Pakiet PeoPay Kids, czyli Konto Przekorzystne dla Młodych, Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb. Zrobić to możemy już po założeniu naszego konta w Pekao korzystając z Panelu rodzica w aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej.

To tyle :) wypłata premii na rachunek dziecka nastąpi do 24 dnia kolejnego miesiąca


100 zł za korzystanie z naszego kontaKolejne 100 zł, otrzymamy już w ramach własnego konta za zapewnienie w każdym z 4 kolejnych miesięcy:

 • wpływów min. 500 zł

 • wykonanie przynajmniej jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (BLIK)

 • zalogowanie się do aplikacji PeoPay

W zależności od tego, kiedy założymy konto przelew otrzymamy 31.12.2020, 31.01.2021 lub 28.02.202150 zł za rejestracją w Mastercard Bezcenne ChwilePo zarejestrowaniu karty Mastercard wydanej do rachunku na stronie programu Bezcenne Chwile - bezcennechwile.pl lub przez bankowość internetową dostaniemy 3400 punktów, wartych 50 zł, które będziemy mogli wymienić na nagrody.

Pierwsze 1000 otrzymamy za samą rejestrację, a kolejne 2400 za zalogowanie się do aplikacji PeoPay.Pakiet PeoPay Kids - najlepsze konto dla dziecka?


No dobra, ale co wyróżnia konto dla dziecka w Pekao S.A..
Po pierwsze dzięki Panelowi rodzica możemy zarządzać kontem swojej pociechy:

 • decydować, które funkcję są dostępne

 • kontrolować stan konta

 • sprawdzać historię rachunku

 • korzystać z szybkich przelewów na konto dziecka

 • ustalić automatycznie przelewy "kieszonkowe"

 • akceptować przelewy dziecka przed ich realizacją

 • w każdej chwili możesz zablokować i odblokować kartę i aplikację PeoPay Kids

Dodatkowo 2% na rachunku oszczędnościowym Mój SkarbKonto Przekorzystne i Przekorzystne dla Młodych - opłaty • PROWADZENIE KONTA  oraz KARTA DEBETOWA - darmowe, jeśli miesięcznie zapewnimy wpływy na konto w wysokości 500 zł oraz wykonamy min. jedną transakcję kartą lub PeoPay, w przeciwnym wypadku konto będzie nas kosztować 6 zł, a karta 3 zł

 • BANKOMATY - darmowe w urządzeniach własnych, oraz jeśli spełniliśmy warunki darmowości konta (wpływy 500 zł i transakcja kartą) dwie darmowe wypłaty z dowolnych obcych. Jeśli chcielibyśmy dokonać większej ilości wypłat w innych bankomatach niż te banku to zapłacimy 2% kwoty wypłaty.

 • Prowadzenie konta dziecka wraz z kartą - DARMOWE, do 26 roku życia


TEST2png


Warto przyzwyczajać dzieci do korzystania z produktów finansowych szczególnie w sytuacji, gdzie mamy okazję zgarnąć za to naprawdę przyjemny bonus.

3 majcie się :)

Buldog Finansowy